Barska stolica POZZA VELVET, svijetlosiva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlosiva
- Metal: Drveni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedala: 76 cm
- Širina sjedala: 43 cm
- Dubina sjedala: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,4 kg
Specifikacije
- Barska stolica s osloncem i udobnim sjedalom
- Fina baršunasta navlaka sa stilskim šavovima
- Čvrsto metalno podnožje prekriveno praškastim lakom
- Dolazi u nerasklopljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači elegantnim izgledom, koji naglašava fina baršunasta navlaka, dekorativni vertikalni šavovi i tanko metalno podnožje. Svojim modernim stilom djeluje luksuzno, ali i ugodno, te lako postaje istaknuti element interijera. Komforno oblikovano sjedalo pruža udobnost pri svakodnevnom sjedenju, bilo uz kuhinjski otok, kućni bar ili viši blagovaonski stol. Stolica POZZA savršeno će nadopuniti moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje će unijeti lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099207 |
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Težina: | 5,4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 102 cm |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.