Barska stolica POZZA VELVET, svijetlosmeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlosmeđa
- Metal: Drveni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,4 kg
Specifikacije
- Barska stolica s osloncem i udobnim sjedištem
- Jemni baršunasti premaz sa stilskim šavovima
- Čvrsta metalna baza obložena prahom
- Dostavlja se u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA privlači elegantnim izgledom, koji naglašava jemni baršunasti premaz, dekorativno vertikalno šivanje i vitke metalne noge. Zahvaljujući svom modernom stilu izgleda luksuzno, ali istovremeno ugodno i lako postaje izražajan element interijera. Komforno oblikovano sjedište pruža udobnost tijekom svakodnevnog sjedenja, bilo kod kuhinjskog ostrva, domaćeg bara ili višeg blagovaonskog stola. Stolica POZZA savršeno nadopunjuje moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje donosi lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevna sjedenja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099238 |
| Boja: | Smedja |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Težina: | 5,4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 102 cm |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.