Barska stolica POZZA VELVET s crnim nogama, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Crna
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 104 cm
- Visina sjedišta: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,5 kg
Specifikacije
- Barska stolica s naslonom i udobnim sjedištem
- Mekani baršunasti prekrivač sa stilskim šavovima
- Čvrsto metalno podnožje s praškastim premazom
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA impresionira elegantnim izgledom, koji naglašava mekani baršunasti prekrivač, dekorativni okomiti šavovi i elegantno metalno podnožje. Zahvaljujući svom modernom stilu djeluje luksuzno, ali istovremeno ugodno i lako postaje istaknuti element interijera. Udobno oblikovano sjedište osigurava ugodnost pri svakodnevnom sjedenju, bilo to kod kuhinjskog otoka, kućnog bara ili višeg stola za blagovanje. Stolica POZZA savršeno nadopunjuje moderne, elegantne i minimalističke interijere, gdje donosi lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332073191 |
| Boja: | Crna |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Težina: | 5,5 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 104 cm |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.