Barska stolica POZZA VELVET sa srebrnim nogama, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Crna
- Metal: Srebrna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Dubina: 49 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedenja: 76 cm
- Širina sjedišta: 43 cm
- Dubina sjedišta: 35 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 5,4 kg
Specifikacije
- Barska stolica s naslonom i udobnim sjedištem
- Fini baršunasti prekrivač sa stilskim prošivanjem
- Čvrsta metalna konstrukcija obrađena praškastim lakom
- Isporuka u rastavljenom stanju
POZZA
Barska stolica iz kolekcije POZZA ističe se elegantnim izgledom, koji naglašava fini baršunasti prekrivač, dekorativno vertikalno prošivanje i tanke metalne noge. Sa svojim modernim stilom djeluje luksuzno, ali istovremeno ugodno i lako postaje izrazit element interijera. Komforno oblikovano sjedište pruža udobnost pri svakodnevnom sjedenju, bilo uz kuhinjski otok, kućni bar ili viši blagovaonski stol. Stolica POZZA savršeno će nadopuniti moderne, elegantne i minimalističke interijere, unoseći lakoću, stil i ugodnu atmosferu za zajedničke trenutke i svakodnevno sjedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099191 |
| Boja: | Crna, Srebrna |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 49 cm |
| Dubina sjedenja: | 35 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Naslon: | Na noge |
| Naslon za leđa: | S naslonom za leđa |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Oblik sjedala: | Kutasta |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sjedala: | 43 cm |
| Težina: | 5,4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 102 cm |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.