Tamno ružičasta barska stolica NADO VELVET s nogama u dekoru hrasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Tamno ružičasta
- Metal: dekor hrast
Dimenzije
- Širina sjedala: 43,5 cm
- Dubina sjedenja: 33 cm
- Visina: 102 cm
- Visina sjedenja: 76 cm
- Masa: 5,5 kg
- Nosivost: 120 kg
Specifikacije
- Bezvremenski dizajn s izvrsnom ergonomijom
- Noge su opremljene podlogama koje štite pod od grebanja
- Isporučuje se rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332097548 |
| Boja: | Ružičasta |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 33 cm |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 43,5 cm |
| Težina: | 5,5 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina: | 102 cm |
| Visina sjedala: | 76 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.