Blagovaonska stolica KEVIN VARDO siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal presvlake: 95% poliester | 5% poliamid
- Gramatura: 370 g/m²
- Presvlaka: VARDO 11 - siva
- Otpornost na habanje (Martindale): 50 000 ciklusa
- Materijal nogu: Metal - crna
Dimenzije
- Širina: 57 cm
- Širina sjedišta: 48 cm
- Dubina: 57 cm
- Dubina sjedišta: 44 cm
- Visina: 79 cm
- Visina sjedišta: 49 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina: 6 kg
Specifikacije
- Jednostavan i bezvremenski dizajn
- Isporuka u rastavljenom stanju
VARDO
Presvlaka Vardo odlikuje se finom i pravilnom strukturom, koja djeluje moderno i elegantno. Izrađena je od 95% poliestera i 5% poliamida, zbog čega je ugodna na dodir i prikladna za svakodnevnu upotrebu. Na blagovaonskoj stolici KEVIN VARDO stvara čist i harmoničan izgled koji se lako uklapa u različite stilove interijera.
Vardo nudi dobru otpornost na habanje i postojanost boje, tako da dugo zadržava svoj izvorni izgled. Materijal je ujedno jednostavan za održavanje i otporan na uobičajeno trošenje, što ga čini praktičnim izborom za presvlačenje naslonjača, sofa i drugih komada namještaja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonske stolice |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Dubina: | 57 cm |
| Dubina sjedenja: | 44 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 120 kg |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 57 cm |
| Širina sjedala: | 48 cm |
| Težina: | 6 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina: | 79 cm |
| Visina sjedala: | 49 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.