Smeđa baršunasta stolica BERA sa zlatnim nogama
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Smeđa
- Metal: Zlatna
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 54 cm
- Visina: 87 cm
- Dubina: 60 cm
- Visina sjedišta: 49,5 cm
- Širina sjedišta: 53 cm
- Dubina sjedišta: 42 cm
- Težina: 4,5 kg
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Moderna tapecirana blagovaonička stolica
- Elegantno prošivanje
- Izraženo metalno podnožje u zlatnoj boji
- Isporučuje se rastavljeno
Stvorite blagovaonički kutak gdje se elegancija spaja s svakodnevnim komforom. Tapecirana stolica postat će ne samo praktično mjesto za sjedenje, već i izražajan dizajnerski element koji će oživjeti cijeli interijer. Savršeno se uklapa kako uz moderne, tako i uz klasične stolove, i nudi udobnost pri obiteljskim večerama i druženjima s prijateljima. Osigurajte si prostor gdje ćete se osjećati ugodno i kamo ćete se rado vraćati.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonske stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332096558 |
| Boja: | Smedja, Zlatna |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 60 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 54 cm |
| Težina: | 4,5 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 87 cm |
| Visina sjedala: | 49,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.