Uredska fotelja AVOLA VELVET, svijetlo krem boje
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlo krem
- Metal
- Plastika
Dimenzije
- Širina: 47,5 cm
- Širina sjedala: 47,5 cm
- Dubina: 56,5 cm
- Dubina sjedenja: 35 cm
- Visina: 73,5 - 84,5 cm
- Visina sjedenja: 41,5 - 53 cm
- Promjer kotačića: 5 cm
- Ukupna širina kotačića: 5 cm
- Nosivost: 110 kg
Specifikacije
- Dolazi u demontiranom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonske stolice |
|---|---|
| EAN: | 2322562936060 |
| Boja: | Krem |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 56,5 cm |
| Izgled: | Uredski |
| Kotači: | Na kotačima |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirano |
| Obrtno: | Obrtno |
| Podesivost: | Da |
| Širina: | 47,5 cm |
| Visina: | 73,5 - 84,5 cm |
| Visina sjedala: | 41,5 - 53 cm |
| Materijal kotačića: | Plastika, Guma |
Jak vypadají židle v reálu?
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.