Bijeli blagovaonski set 1 + 2, stol BERGEN 100 + stolice BALI MARK
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stola
- MDF: Bijela
- Drvo: Buk
Materijal stolica
- Plastika: Bijela
- Eko koža: Crna
- Drvo: Buk
Dimenzije stola
- Širina: 100 cm
- Dubina: 70 cm
- Visina: 75 cm
Dimenzije stolica
- Širina: 48 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina sjedišta: 43 cm
- Visina: 82 cm
- Visina sjedenja: 47 cm
- Nosivost: 100 kg
- Masa: 4,6 kg
Koristeći prirodne i izdržljive materijale unijet ćete u prostor karakterističan sjevernoeuropski stil. Stil inspiriran skandinavskom prirodom ugodan je oku i duši. Prozračne interijere ispunjavaju svjetlost, nježne boje i svježi materijali. Lakoća poziva na opuštanje i druženje s prijateljima ili obitelji. Skandinavski stil također naglašava funkcionalnost i upotrebljivost, što ćete cijeniti ne samo u kuhinji. Blagovaonice i kuhinje su prostrane i ispunjene kvalitetnim i jednostavno oblikovanim namještajem. Blagovaonski stol Bergen 100 x 70 cm zajedno sa stolicama Bali Mark u bijelo-crnoj boji naglašava skandinavsku eleganciju.
Napomena: Proizvod nije namijenjen komercijalnoj upotrebi, već samo za kućnu upotrebu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonski setovi |
|---|---|
| Boja: | Bijela, Crna |
| Dekor drveta: | Bukva |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Debljina ploče stola: | 18 mm |
| Dubina stola: | 70 cm |
| Dubina stolice: | 41 cm |
| Materijal nogu: | Drvo |
| Materijal ploče: | MDF |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nosivost stola: | 150 kg |
| Oblik: | Jednak |
| Širina stola: | 100 cm |
| Širina stolice: | 48 cm |
| Tip: | Setovi za jelo |
| Visina sjedala: | 47 cm |
| Visina stola: | 75 cm |
| Visina stolice: | 82 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.