Set 4 kom plastičnih stolica OSAKA, svijetlo zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Polipropilen: Svijetlo zelena
Dimenzije stolice (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Visina: 82 cm
- Dubina: 51 cm
- Visina sjedišta: 44 cm
- Dubina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedišta: 46 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Set 4 kom blagovaonskih stolica
- Ergonomski oblikovano sjedište
- Mogućnost korištenja u unutarnjim i vanjskim prostorima
- Lagana sjedalica s jednostavnim održavanjem
- Odvojive noge za jednostavno sezonsko skladištenje
- Preporučujemo zaštitu od dugotrajnog sunčevog zračenja radi očuvanja boje
- Isporučuje se u montaži
Stilska stolica za dom i vrt
Ova moderna stolica je izvrsna za svakodnevnu upotrebu kod kuće i vani. Zahvaljujući laganoj, ali izdržljivoj konstrukciji od polipropilena, lako je premjestite iz kuhinje ili blagovaonice na terasu, balkon ili vrt. Ergonomski oblikovano sjedište pruža udobnost pri druženju s obitelji, radu za stolom ili opuštanju na svježem zraku. Minimalistički dizajn se savršeno uklapa u moderne interijere i vanjske prostore, gdje stvara ugodan prostor za brzu kavu, ljetno druženje ili opuštanje na suncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Blagovaonski setovi |
|---|---|
| Boja: | Zelena |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Dubina: | 51 cm |
| Dubina sjedenja: | 39 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Bez ispuna |
| Nosivost: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Setovi: | Setovi |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sjedala: | 46 cm |
| Težina: | 13,6 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 82 cm |
| Visina sjedala: | 44 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.