Dječji krevet MELA 80 x 160 cm, bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija je izrađena od masivnog borovog drva
- Površinski obrađena ekološkim i zdravstveno ispravnim lakom
Dimenzije
- Širina: 88 cm
- Duljina: 169 cm
- Visina uzglavlja: 66 cm
- Duljina ograde: 93 cm
- Visina postavljanja letvica: 25 cm
- Visina do donjeg ruba okvira: 21 cm
- Za dimenziju madraca: 80 x 160 cm
- Nosivost: 100 kg
Specifikacije
- Sigurnosni zaobljeni rubovi kreveta
- Ogradica štiti od pada
- Zdravstveno ispravan lak za lakšu održivost
- Isporučuje se rastavljeno
- Jednostavna montaža
- Bočnice se mogu postaviti obostrano
- Sanduk za spremanje nije uključen
Praktično i ugodno rješenje za svaku dječju sobu
Dječji krevet treba biti ne samo siguran, već i ugodan za oko te praktičan u svakodnevnom životu. Ovaj krevet spaja sve to – kvalitetan materijal, promišljena izrada i razigran dizajn. Zahvaljujući svojoj univerzalnoj veličini, lako se prilagođava prostoru i omogućuje vam da stvorite mjesto za djecu gdje će se osjećati kao kod kuće. Dovoljno je dodati omiljene jastuke i mekanu deku – i čarobni kutak za spavanje, igru i odmor je spreman.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dječji kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Boja: | Bijela |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Bez prostora za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Jeftino do 125 € |
| Dimenzije madraca: | 80 x 160 cm |
| Duljina unutarnja: | 160 cm |
| Materijal: | Drvo |
| Pogodno za: | Dječju sobu, Djecu |
| Prednja visina: | 66 cm |
| Širina unutarnja: | 80 cm |
| Tip: | Jedan ležaj |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.