AKCIJA Bež stolica BALI MARK s crnim nogama II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolica
- Plastika: Bež
- Eko koža: Bež
- Polipropilen: Crna
Dimenzije stolice
- Širina: 48 cm
- Dubina sjedala: 43 cm
- Dubina: 55,5 cm
- Visina: 82,5 cm
- Visina sjedala: 45,5 cm
- Visina naslona: 37 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: 4,4 kg
Specifikacije
- Ergonomski oblik naslona i sjedala
- Polstirano sjedište s presvlakom od eko kože
- Čvrste noge otporne na ogrebotine
- Jednostavan, minimalistički i bezvremenski dizajn
Korištenjem izdržljivih materijala unosite u prostor karakterističan nordijski stil. Stil inspiriran skandinavskom prirodom očarava oko i dušu. Prostrani interijeri ispunjeni su svjetlom, nježnim bojama i svježim materijalima. Laganoća poziva na opuštanje i druženje s prijateljima ili obitelji. Dodatno, skandinavski stil naglašava funkcionalnost i iskoristivost, koju ćete cijeniti ne samo u kuhinji. Blagovaonice i kuhinje su prostrane i ispunjene kvalitetnim i jednostavno oblikovanim namještajem. Jelena stolica BALI MARK u bež boji naglašava eleganciju i udobnost vašeg interijera.
Napomena: Proizvod nije namijenjen za komercijalne svrhe, samo za kućnu upotrebu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bež, Crna |
| Materijal navlake: | Eko koža |
| Dubina: | 55,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Sa ispunom |
| Nosivost: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Setovi: | Komadni |
| Širina: | 48 cm |
| Težina: | 4,4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Dvobojni |
| Visina: | 82,5 cm |
| Visina naslona: | 37 cm |
| Visina sjedala: | 45,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.