AKCIJA Bijela viseća stolica KOKON bez postolja II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Sintetički ratan
- Čelični okvir
Boja
- Bijela
Dimenzije stolice
- Širina: 108 cm
- Dubina: 70 cm
- Visina: 115 cm
- Nosivost: 150 kg
Specifikacije
- Paket sadrži stolicu i viseću oprugu
- Pletenje kokona može se razlikovati
- Stojan i podstave nisu uključeni u pakiranje
- Dolazi u demontaži
Sigurnosne upute
- Stolicu koristite tek nakon potpunog montiranja. Montažu svaki kupac izvodi samostalno i na vlastitu odgovornost.
- Prije nego sjednete na stolicu, provjerite da je viseći dio čvrsto pričvršćen.
- Stolica nije predviđena za naglo ljuljanje na strane.
- Ako koristite stojan za vješanje stolice, postavite ga na ravnu i čvrstu podlogu gdje će njegova pozicija biti stabilna (npr. pod, popločana terasa).
- Djeca do 6 godina mogu koristiti stolicu samo pod nadzorom odrasle osobe!
Uživajte u mirnim trenucima u svom kutku opuštanja. Viseća stolica nije samo mjesto za sjedenje, već i način da usporite i napunite novu energiju. Blago njihanje pomaže opustiti tijelo i um, bilo da se opuštate vani u vrtu ili unutra uz čitanje omiljene knjige. Zahvaljujući izdržljivim materijalima i elegantnom dizajnu, postat će stilskim dodatkom svakog prostora – i vašim novim omiljenim mjestom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Dubina: | 70 cm |
| Izgled: | Ljuljačka klupa |
| Materijal fotelje: | Čelik, Umjetni ratan |
| Način učvršćenja: | Na stalak |
| Nosivost: | 150 kg |
| Oblik: | Jaje |
| Podstavljanje: | Bez podstave |
| Stalak: | Ne |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 108 cm |
| Težina: | 30 kg |
| Tip: | Viseće |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 115 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.