AKCIJA Bijeli blagovaonski stol s pločom u dekoru hrasta sonoma MADO 120x80 II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stola
- Namještajna ploča
- Gornja ploča obložena PVC furnirom: Hrast sonoma
- MDF: Bijeli mat
Dimenzije stola
- Širina: 120 cm
- Dubina: 80 cm
- Visina: 75 cm
- Debljina ploče: 18 mm
Razvijanje vrijednosti kao što su kvaliteta, preciznost i umjerenost u interijeru se isplati. U jednostavnosti nalazite ljepotu, što posebno vrijedi za skandinavski stil. Dizajn nadahnut nordijskim zemljama unosi u prostor lepršavost, energiju i prozračnost. Suptilna paleta boja optički povećava i osvjetljava prostor. Interijeri se ističu funkcionalnošću i čistoćom. Skandinavske blagovaonice i kuhinje stvaraju veliki otvoreni prostor pun svjetla i harmonije. Blagovaonski stol Mado 120 x 80 cm svojom veličinom pristaje i u manje prostorije. Bijele noge i ploča u prirodnom dekoru hrasta sonoma ukrasit će svaku blagovaonicu. Ne bojte se kombinirati s izražajnijim dodacima i tapeciranim stolicama.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Veličina: | Mala |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Debljina ploče stola: | 18 mm |
| Dubina: | 80 cm |
| Materijal: | Ploča za namještaj |
| Oblik: | Pravokutan |
| Oblik nogu: | Četiri nogice |
| Širina: | 120 cm |
| Težina: | 18,3 kg |
| Visina: | 75 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.