AKCIJA Blagovaonski stol s pločom u dekoru hrast sonoma UMEKO 120x80 II. klasa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stola
- Ploča za namještaj
- Gornja ploča prekrivena PVC furnirom: Hrast sonoma
- MDF
Dimenzije
- Duljina: 120 cm
- Širina: 80 cm
- Visina: 75 cm
- Debljina ploče: 18 mm
- Razmak nogu duge strane: 97 cm
- Razmak nogu kratke strane: 56 cm
Razvijati u interijeru vrijednosti kao što su kvaliteta, preciznost i umjerenost se isplati. U jednostavnosti je ljepota, a to vrijedi dvostruko više za skandinavski stil. Detaljan dizajn inspiriran u nordijskim zemljama unosi u prostor lahkoću, energiju i prozračnost. Nježna paleta boja prostor optički povećava i osvjetljava. Interijeri se ističu funkcionalnošću i čistoćom. Skandinavske blagovaonice i kuhinje stvaraju velik otvoreni prostor pun svjetla i harmonije. Blagovaonski stol Umeko 120 x 80 cm zahvaljujući svojim dimenzijama odgovara i za manje prostorije. Noge i ploča u prirodnom dekoru hrasta sonoma uljepšavaju svaku blagovaonicu. Ne bojte se kombiniranja s izražajnijim dodacima i tapeciranim stolicama.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Veličina: | Mala |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Debljina ploče stola: | 18 mm |
| Duljina: | 120 cm |
| Materijal: | Ploča za namještaj |
| Oblik: | Pravokutan |
| Oblik nogu: | Četiri nogice |
| Širina: | 80 cm |
| Težina: | 23,5 kg |
| Visina: | 75 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.