AKCIJA Crna baršunasta stolica COMO s crnim nogama II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Baršunasta tkanina: Crna
- Metal: Mat crna
Dimenzije stolice
- Širina: 44,5 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina: 50,5 cm
- Dubina sjedišta: 38 cm
- Visina: 87,5 cm
- Visina sjedišta: 48 cm
- Nosivost: 110 kg
Stil koji spaja jednostavne oblike i visoku funkcionalnost. Kladite se na umjerene dodatke, nježnu paletu boja i prirodne materijale. Odlični dodaci za skandinavsku blagovaonicu su zimzelene biljke, šareno prostiranje i velike metalne lampe. Skandinavski interijer ne može bez velikih prozora i rasvjete koja osigurava svjetlost čak i tijekom kratkih dana. Crna blagovaonička stolica Como savršeno će se uklopiti u blagovaonicu inspiriranu skandinavskim zemljama. Jednostavno prošivanje i crne noge uskladite s stolom s metalnim elementima. Različite boje stolica oko jednog stola izgledaju odlično. Ne bojte se promjene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Zelena |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 50,5 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 44,5 cm |
| Težina: | 4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina: | 87,5 cm |
| Visina sjedala: | 48 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.