AKCIJA Krem tabure SMART COSARO s prostorom za pohranu 65x65 cm II. klasa POSO 105
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal tabureta
- Okvir: Namještajna ploča, drvo
- Presvlaka: POSO 105
- Boja presvlake: Krem
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Somot (Velur)
- Otpornost na trošenje (Martindale): 35 000
- Tip sjedala: Pjenasta ispuna
- Nožice: Plastika
Dimenzije tabureta
- Širina: 65 cm
- Dubina: 65 cm
- Visina: 38 cm
- Visina sjedenja: 38 cm
- Volumen prostora za pohranu: cca 80 l
- Nožice: 2 cm
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Otvaranje je osigurano metalnim šarkama s osiguravajućom trakom
- Tabure je opremljen ručkom za udobno otvaranje
Poso
Plišano mekana tkanina Poso izgledom podsjeća na somot. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, uz to vrlo čvrst i izdržljiv. Fina vlakna na površini lako se čiste pomoću specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecirna tkanina za garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 100% poliestera visoke gustoće.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na trošenje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znakove trošenja. Što je broj veći, to je bolje. Tkanina Poso se može pohvaliti brojem od 35 000 ciklusa. Uobičajene tkanine u domaćinstvu imaju oko 20 000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Krem |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Dubina: | 65 cm |
| Izgled: | S nogicama |
| Materijal: | Tapecirano |
| Oblik: | Uglat |
| Širina: | 65 cm |
| Težina: | 11 kg |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 38 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.