AKCIJA Plastična stolica TREGO s rukonaslonima, zelena II. razred
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Plastika (polipropilen): Zelena
Dimenzije
- Širina naslona: 42 cm
- Širina sjedišta: 40 cm
- Ukupna dubina: 52 cm
- Visina: 80 cm
- Visina sjedišta: 45 cm
- Visina rukonaslona od tla: 64 cm
- Ukupna širina rukonaslona: 55 cm
- Unutarnji razmak rukonaslona sprijeda: 48 cm
- Unutarnji razmak rukonaslona straga: 47 cm
- Težina: 4,45 kg
- Nosivost: 120 kg
Specifikacije
- Stogiva
- Lagana konstrukcija
- Moderan prozračan dizajn
- Plastika nije UV stabilna, preporučujemo zaštititi stolicu od sunčevog zračenja
- Isporučuje se u rasklopljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Zelena |
| Dubina: | 52 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nosivost: | 120 kg |
| Obrtno: | Ne |
| Postavljanje: | Vanjsk, U interijeru |
| Pozicioniranje: | Čvrsto |
| Slaganje: | Složive |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 42 cm |
| Težina: | 4,45 kg |
| Tip: | Za sjedenje |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 80 cm |
| Visina sjedala: | 45 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.