AKCIJA Radni stol s policom u dekoru hrast SHAPE 80x40 cm II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Furnirana ploča
- Noge: Metal
Boja
- Prirodna
- Crna
Dimenzije
- Dužina: 40 cm
- Širina: 80 cm
- Visina: 72 cm
- Težina: 17 kg
- Dimenzija pakiranja: 88 x 45 x 12 cm, težina 17 kg
Specifikacije
- Zaobljeni uglovi
- Dodatna polica ispod ploče stola
- Mat površina
- Jednostavno održavanje
- Otporan na ogrebotine
- Stabilna konstrukcija
- Isporuka u rasklopljenom stanju
- Paket sadrži vijke i odvijač za montažu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast |
| Prostor za pohranu: | Otvoreni prostor za pohranu, Sa policom |
| Duljina: | 40 cm |
| Izgled: | Pisaci stolovi |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal ploče: | MDF |
| Noge: | Sa nogama |
| Oblik: | Jednak |
| Površina: | Mat |
| Širina: | 80 cm |
| Visina: | 72 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.