AKCIJA Siva viseća stolica KOKON bez stalka II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Umjetni ratan
- Čelični okvir
Boja
- Siva
Dimenzije stolice
- Širina: 108 cm
- Dubina: 70 cm
- Visina: 115 cm
- Nosivost: 150 kg
Specifikacije
- Paket sadrži stolicu i viseću oprugu
- Pletenje kokona može se razlikovati
- Stalak i podstava nisu uključeni u paket
- Isporučuje se rastavljeno
Sigurnosne upute
- Stolicu koristiti tek nakon potpune montaže. Montažu obavlja svaki kupac samostalno i na vlastitu odgovornost.
- Prije nego što sjednete, uvjerite se da je ovjes čvrsto pričvršćen.
- Stolica nije namijenjena za naglo ljuljanje sa strane na stranu.
- Ako koristite stalak za vješanje stolice, postavite ga na ravnu i čvrstu površinu gdje će njegova pozicija biti stabilna (npr. pod, popločana terasa).
- Djeca mlađa od 6 godina mogu koristiti stolicu samo pod nadzorom odrasle osobe!
Uživajte u mirnim trenucima u svom kutku ugode. Viseća stolica nije samo mjesto za sjedenje, već i način da usporite i napunite novu energiju. Nježno ljuljanje pomaže opustiti tijelo i um, bilo da se opuštate vani u vrtu ili unutra uz omiljenu knjigu. Zahvaljujući izdržljivim materijalima i elegantnom dizajnu, postat će stilski dodatak svakom prostoru – i vaše novo omiljeno mjesto.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Dubina: | 70 cm |
| Izgled: | Ljuljačka klupa |
| Materijal fotelje: | Čelik, Umjetni ratan |
| Oblik: | Jaje |
| Podstavljanje: | Bez podstave |
| Stalak: | Bez stalka |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 108 cm |
| Težina: | 30 kg |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 115 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.