AKCIJA Svijetlo bež kutna sofa SMART COSARO, obostrana + 2 jastučića BESPLATNO II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled sofe
- Specifikacije: Kutna, Sofa u obliku slova L
- Veličina: Sofa 230 cm
- Boja: Svijetlo bež
- Varijanta kuta: Univerzalni kut
- Patent zatvarač jastučića 34 x 47 cm: Zip
- Presvlaka: POSO 100
Napomena: Dekor iverice unutar sofe može se razlikovati od produktne fotografije.
Materijal sofe
Konstrukcija je izrađena od masivnog drva i visokokvalitetne iverice. Dodatni materijal kostura sofe je šperploča i sololit. Sjedala garniture izrađena su od poliuretanske pjene T30.
- Sastav presvlake: 100% Poliester
- Materijal presvlake: Velur (manšestr)
- Tip pjene: T30 poliuretan
- Tip sjedala: Pjenasta ispuna
- Ispuna jastučića 34 x 47 cm: Molitan
- Otpornost na trošenje (Martindale): 35 000
Dimenzije sofe
- Širina: 230 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 83 cm
- Visina sjedenja: 38 cm
- Dubina sjedenja: 71 cm
- Površina za spavanje: 140 x 200 cm
- Dimenzija jastučića: 34 x 47 cm
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Uređenje kreveta: Da
Uređenje kreveta
- Razvlačenje u krevet: Da
- Tip razvlačenja: Ručno bez mehanizma za razvlačenje
Isporučeno u dijelovima.
Poso
Plišana mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na manšestr. Njegov jedinstveni 3D efekt ugodan je na dodir, a osim toga je vrlo čvrst i izdržljiv. Nježne dlačice na površini lako se čiste pomoću specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tkanina za presvlake na sjedeće garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 100% poliestera s visokom gramaturom.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na trošenje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da tkanina pokazuje znakove istrošenosti nakon određenog broja ciklusa. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso se ponosi brojem 35.000 ciklusa. Obične tkanine u kućanstvu imaju oko 20.000 ciklusa.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Veličina: | Trosjed |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 200 x 140 cm |
| Širina: | 230 cm |
| Težina: | 65 kg |
| Visina: | 83 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.