AKCIJA Svijetlosiva baršunasta blagovaonska stolica IMOLA II. razred
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlo siva
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 48,5 cm
- Širina sjedišta: 46 cm
- Dubina: 61 cm
- Dubina sjedišta: 46 cm
- Visina: 93,5 cm
- Visina sjedenja: 49,5 cm
- Visina sjedišta: 7 cm
- Težina: 5,2 kg
- Nosivost: 120 kg
Neutralne boje su izvrsna osnova za svaki interijer. Miješanjem neutralnih tonova s jednom izraženom bojom nastaje savršeno lagan prostor. Inspirirajte se skandinavskim zemljama koje kombiniraju nježne boje s prirodnim materijalima. Skandinavske blagovaonice su pune svjetla, svježeg bilja, a uz to su potpuno funkcionalne i praktične. Svijetlo siva baršunasta blagovaonska stolica Imola postat će ukras blagovaonice. Stolice dopunite svijetlim stolom od drva. U blagovaonici se oslonite na umjerene dodatke koji su korisni. Odaberite i lanene viseće lončanice u koje ćete smjestiti zimzelene biljke ili začinsko bilje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 61 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 48,5 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Dvobojni |
| Visina: | 93,5 cm |
| Visina sjedala: | 49,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.