AKCIJA Zidna polica SHELORA 120x23,5 cm, bijela II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF: Bijela
Dimenzije
- Širina: 120 cm
- Dubina: 23,5 cm
- Visina: 4 cm
- Težina: 4 kg
Specifikacije
- Stilska dekoracija za svaku prostoriju
- Mogućnost kreativnog kombiniranja polica
- Materijal za montažu nije uključen u paket
Sa svakim pažljivo odabranim dodatkom, vaš dom postaje jedinstven odraz vaše osobnosti i priče. Svakim detaljem, bilo da je riječ o maloj dekoraciji s poviješću, polici punoj omiljenih knjiga, ili biljkama koje donose dašak prirode, dodajete prostoru karakter i dubinu. Kako postupno popunjavate svoj dom osobitim elementima, nastaje mjesto koje nije samo praktično, već prvenstveno puno ugode i inspiracije. Takav prostor vas podsjeća na radosti svakodnevnog života, ali vas također može umiriti i dodati energiju. Svaki komad tu ima svoje mjesto i smisao – zajedno tvore harmoniju u kojoj ćete se osjećati stvarno kao kod kuće.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Dubina: | 23,5 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Jednak |
| Setovi: | Komadni |
| Širina: | 120 cm |
| Težina: | 4 kg |
| Tip postavljanja: | Zidne police |
| Visina: | 4 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.