AKCIJA Zidna polica SHELVIX 55 cm bež II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
Boja
- Prirodna
Dimenzije
- Širina: 55 cm
- Dubina: 25 cm
- Visina: 55 cm
- Masa: 3 kg
- Nosivost: 0,5 kg (pretinac)
- Dimenzija pakiranja: 4,5 x 21,5 x 56 cm
Specifikacije
- Moderna i funkcionalna uporaba prostora
- Isporučuje se rasklopljena
Iskoristite svaki kutak vašeg doma
Police je izvrsno rješenje za učinkovito iskorištavanje prostora u sobama gdje se računa svaki centimetar. Zahvaljujući svom vertikalnom dizajnu i modernom izgledu, odgovara gotovo svakom interijeru. Idealan je za izlaganje dekoracija, knjiga ili biljaka, a pomoći će vam da dom održite preglednim i stiliziranim. Odličan izbor za dnevni boravak, spavaću sobu ili predsoblje – jednostavno tamo gdje želite dodati funkcionalnost i ukusni element.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bijela, Bež, Crna |
| Dubina: | 20 cm, 16-30 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Atipičan |
| Površina: | Mat |
| Setovi: | Komadni |
| Širina: | 55 cm, Do 100 cm |
| Tip postavljanja: | Zidne police |
| Visina: | 55 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.