POPUST Razvlačiva dvosmjerna sjedeća garnitura u obliku slova L SMART BOUCLE 232x143 cm, krem boja II. kvaliteta Quelle 02
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled sofe
- Specifikacije: Kutna, sofa u obliku slova L
- Veličina: Sofa iznad 230 cm
- Boja: Krem
- Presvlaka: Quelle 02
Materijal sofe
- Materijal presvlake: Tkanina tipa bouclé (strukturirana tkanina)
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 80 000–90 000 ciklusa
- Tip sjedala: Valovite opruge i tapetarska pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Konstrukcija: Masivno drvo, iverica
Dimenzije sofe (tolerancija ± 3 %)
- Širina: 232 cm
- Dubina: 143 cm
- Visina: 85 cm
- Širina sjedišta: 200 cm
- Visina sjedenja: 38 cm
- Dubina sjedišta: 71 cm / 130 cm
- Visina nogica: 4,5 cm
- Širina naslona za ruke: 15 cm
- Visina naslona za ruke: 60 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
- Nosivost sofe: 110 kg / 1 sjedalo
- Težina: 80 kg (bruto)
Oprema
- Skladišni prostor: Da
- Položaj: Ispod sjedala sofe
- Nasloni za jastuke s patentnim zatvaračem (3 kom)
- Straga također tapecirano
- Napomena: Dekor iverice unutar sofe može se razlikovati od fotografije proizvoda.
Krevetna upotreba
- Razvlačenje u krevet: Da
- Dimenzija kreveta: 130 x 200 cm
- Tip razvlačenja: Ručno sa sklopivim naslonom
Isporučuje se u rasformiranom stanju.
Tkanina Quelle
Donesite u svoj dnevni boravak osjećaj luksuza i udobnosti s premium presvlakom Quelle. Ova moderna bouclé tkanina s karakterističnom strukturiranom površinom nije samo lijepa na pogled i izuzetno mekana na dodir, već impresionira i svojom poštenom gramažom 315 g/m². Zbog toga materijal djeluje puno, oblikovno stabilno i daje sofi ekskluzivan izgled i izvanrednu udobnost u skladu s aktualnim trendovima interijera.
Nemojte se zavarati njenom nježnošću – Quelle je tkanina stvorena za zahtjevnu svakodnevnu upotrebu. U strogom laboratorijskom testiranju ocijenjena je izvrsno: ponosi se visokom otpornošću na habanje do 90 000 ciklusa (test Martindale), povećanom otpornošću na stvaranje grudica i najvišim ocjenama (kategorija A) za čvrstoću protiv kidanja i razilaženja šavova. Također ispunjava europske norme REACH, koje jamče 100% zdravstvenu ispravnost bez štetnih kemikalija. Dobivate siguran i izdržljiv premaz koji će zadržati svoj prekrasni izgled dugi niz godina.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Krem |
| Veličina: | Trosjed |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Dubina: | 143 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 232 cm |
| Visina: | 85 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.