PROMOCIJA Tamnosiva baršunasta blagovaonska stolica LIBRA II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Tamnosiva
- Kov: Imitacija drveta
Dimenzije
- Širina sjedišta: 44,5 cm
- Širina stolice: 45 cm
- Dubina sjedišta: 39,5 cm
- Ukupna dubina: 54 cm
- Visina: 86,5 cm
- Visina sjedišta: 48,5 cm
- Visina naslonjača: 42 cm
- Težina: 4 kg
- Nosivost: 110 kg
Neutralne boje su sjajan temelj za svaki interijer. Miješanjem neutralnih tonova s jednom izraženom bojom stvara se savršeno lagan prostor. Inspirirajte se skandinavskim zemljama koje kombiniraju nježne boje s prirodnim materijalima. Skandinavske blagovaonice su pune svjetla, svježih biljaka, a uz to su potpuno funkcionalne i praktične. Tamnosiva baršunasta blagovaonska stolica Libra postat će ukras blagovaonice. Stolice upotpunite svijetlim drvenim stolom. U blagovaonici odaberite umjerene dodatke koji su uporabni. Odlučite se i za lanene viseće posude za biljke, u koje ćete smjestiti zimzelene biljke ili začine.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 54 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Obrtna: | Ne |
| Širina: | 45 cm |
| Težina: | 4 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina: | 86,5 cm |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.