AKCIJA Petrolejska plastična stolica KATO II. kvaliteta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal: Plastika
- Boja: Petrolejska
Dimenzije
- Širina: 54 cm
- Širina sedala: 30–46 cm
- Širina naslona: 52,5 cm
- Dubina: 55 cm
- Dubina sjedenja: 41 cm
- Visina: 82,5 cm
- Visina sjedenja: 45 cm
- Visina naslona: 39 cm
- Visina od poda do podlaktica: 65 cm
- Nosivost: 120 kg
Specifikacije
- Originalni oblik naslona i podlaktica
- Stohirajuće specifikacije za uštedu prostora
- Plastika nije UV stabilna – preporučujemo zaštititi stolicu od direktne sunčeve svjetlosti
- Odvojive noge za jednostavno sezonsko spremanje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika za namještaj za kuhinju |
|---|---|
| Boja: | Plava |
| Dubina: | 55 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal: | Plastika |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Obrtno: | Ne |
| Pozicioniranje: | Čvrsto |
| Slaganje: | Složive |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 54 cm |
| Težina: | 4,4 kg |
| Tip: | Za sjedenje |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 82,5 cm |
| Visina sjedala: | 45 cm |
Jak vypadají židle v reálu?
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.