Úložný box pod postel 200 cm, ořech
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Rozměry
| Šířka | 200 cm |
| Výška (včetně koleček) | 17 cm |
| Hloubka | 57 cm |
Návod k úložnému boxu
Sestavení úložného boxu není žádná věda! Chcete se podívat co vás čeká? Níže si můžete prohlédnout kompletní návod k sestavení. Není se čeho bát.
Balení úložného boxu obsahuje:
- 1x přední čelo boxu
- 1x zadní čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovací lišta na spojení sololitů dna boxu
- 1x levý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod ke složení
- Záruka 2 roky
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016970 |
| Dekor drveta: | Orah |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.