Kutna garnitura na razvlačenje u obliku slova U TAVERO 321x140 cm, smeđa Poso 04
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna, garnitura u obliku slova U
- Varijanta kuta: Univerzalna
- Veličina: Garnitura preko 300 cm
- Boja: Smeđa
- Presvlaka: Poso 04
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Manšestr (Velur)
- Sastav presvlake: 90% poliester, 10% najlon
- Otpornost na habanje (Martindale): 35 000 ciklusa
- Tip sjedala: Tapetarska pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Debljina pjene u sjedalu: 6 cm
- Materijal nogica: Plastika
- Konstrukcija: Masivno drvo, iverica
Dimenzije garniture (tolerancija ± 3 %)
- Širina: 321 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 88 cm / 67 cm
- Visina sjedala: 39 cm
- Širina sjedalice: 271 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Dubina sjedala: 50 cm / 110 cm
- Dubina sjedala bez jastuka: 70 cm / 130 cm
- Visina jastuka: 47 cm
- Visina nogica: 4,5 cm
- Površina za spavanje: 130 x 270 cm
- Nosivost garniture: 110 kg / 1 sjedalo
- Težina: 116 kg (brutto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Smještaj: Ispod sjedalice garniture
- Nasloni za polštare od pjene T18
- Zadnji dio garniture također je tapeciran
- Napomena: Dekor iverice unutar garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda.
Razvlačenje kreveta
- Razvlačenje u krevet: Da
- Dimenzije kreveta: 130 x 270 cm
- Tip razvlačenja: Manualno sa sklopivim naslonom
Isporučuje se u rastavljenom stanju.
Poso
Plišano mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na manšestr. Njezin jedinstveni 3D efekt je na dodir ugodan, dodatno vrlo čvrst i otporan. Fini dlačice na površini lako se čiste pomoću posebnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecirerska tkanina za kutne garniture, fotelje i stolice. Izrađena je od 90% poliestera i 10% najlona s visokom gramaturom od 350 g/m2.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje znakove trošenja. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso se diči brojkom 35 000 ciklusa. Uobičajene tkanine u domaćinstvu imaju oko 20 000 ciklusa. Tkanina ne sadrži nikakva AZO bojila niti DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne garniture u obliku slova U |
|---|---|
| Boja: | Smedja |
| Veličina: | Višesjed |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 4,5 cm |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Oblik: | Oblik U |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 270 cm |
| Širina: | 321 cm |
| Težina: | 116 kg |
| Visina: | 88 cm |
| Visina sjedala: | 39 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.