Ugaona garnitura SILVIANO na razvlačenje 300x140 cm, tamno zelena + 2 jastučića BESPLATNO ITAKA 10
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Ugaona, garnitura u obliku slova U
- Veličina: Garnitura duža od 270 cm
- Boja: Tamno zelena
- Presvlaka: ITAKA 10
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Tkanina s blagom, laganom velur strukturom
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 100 000 ciklusa
- Vrsta sjedala: Valovita opruga i tapeciranska pjena
- Vrsta pjene: T30 (srednje tvrda)
- Konstrukcija: Masivno drvo i iverica
Dimenzije garniture
- Širina: 300 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 93 cm / 77 cm
- Širina sjedala: 270 cm
- Visina sjedala: 43 cm
- Dubina sjedala: 60 cm / 120 cm
- Visina nogica: 10 cm
- Širina naslona za ruke: 15 cm
- Površina za spavanje: 130 x 270 cm
- Nosivost: 110 kg / 1 sjedeće mjesto
- Težina: 117 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da, ispod sjedala
- Naslonski jastuci sa zatvaračem (4 kom), ispunjeni drobljenom PU pjenom
- Dekorativni jastuci sa zatvaračem (2 kom)
- Stražnji dio garniture je presvučen
- Isporučuje se rastavljeno
- Napomena: Dekor iverice unutar garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda
Priprema za spavanje
- Razvlačenje: Da
- Dimenzije ležaja: 130 x 270 cm
- Vrsta razvlačenja: Ručno s preklopnim naslonom
Tkanina ITAKA
Presvlaka ITAKA ističe se blagom i glatkom strukturom s elegantnim izgledom, koji se uklapa u moderne i klasične interijere. Ugodna je na dodir, istovremeno čvrsta i otporna na svakodnevno korištenje. Zahvaljujući hidrofbnoj obradi, smanjuje upijanje tekućina, a antipilling obrada sprječava stvaranje kuglica, pa dugo zadržava svoj izvorni izgled. Tkanina je pogodna i za kućanstva s djecom ili kućnim ljubimcima. Vrijednost od 100 000 ciklusa u Martindale testu potvrđuje njenu visoku otpornost i pri intenzivnoj uporabi.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne garniture u obliku slova U |
|---|---|
| Boja: | Zelena |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 10 cm |
| Broj mjesta: | Višemjesno |
| Dubina: | 140 cm |
| Dubina sjedenja: | 60 cm, 120 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Oblik: | Oblik U |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 270 cm |
| Širina: | 300 cm |
| Širina sjedala: | 270 cm |
| Težina: | 117 kg |
| Visina: | 93 cm |
| Visina sjedala: | 43 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.