Izvlačivi obostrani kutni kauč VENORIA 220x143 cm, bež + 2 jastučića BESPLATNO Itaka 48
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled kauča
- Specifikacije: Kutni kauč u obliku L
- Veličina: Iznad 200 cm
- Boja: Bež
- Presvlaka: Itaka 48
Materijal kauča
- Materijal presvlake: Tkanina s finom, lagano velurastom strukturom
- Sastav presvlake: 100% poliester
- Otpornost na habanje (Martindale): 100 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Valovite opruge i tapetarska pjena
- Tip pjene: T30 (srednje tvrdo)
- Konstrukcija: Masivno drvo i iverica
Dimenzije kauča (tolerancija +/- 3 %)
- Širina: 220 cm
- Dubina: 143 cm
- Visina: 84 cm / 74,5 cm
- Širina sjedišta: 198 cm
- Visina sjedišta: 38 cm
- Dubina sjedišta: 53 cm / 105 cm
- Visina nogica: 4 cm
- Površina za spavanje: 118 x 200 cm
- Nosivost: 110 kg / 1 sjedište
- Težina: 83 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za pohranu: Da
- Položaj prostora za pohranu: Ispod sjedišta kauča
- Naslonski jastuci s patentnim zatvaračem (3 kom), ispunjeni usitnjenom PU pjenom
- 2 mala dekorativna jastučića s patentnim zatvaračem
- Stražnji dio sjedeće garniture je tapeciran
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
- Napomena: Dekor iverice unutar kauča može se razlikovati od produktne fotografije
Uređaj za spavanje
- Izvlačenje: Da
- Dimenzije ležaja: 118 x 200 cm
- Tip izvlačenja: Ručno s preklopom naslona
Tkanina ITAKA
Presvlaku tkanine ITAKA karakterizira fina, glatka struktura s elegantnim izgledom, koji se ističe u modernom i klasičnom interijeru. Tkanina je ugodna na dodir, a istovremeno vrlo čvrsta i otporna na svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući hidrofilnoj obradi, smanjuje uvlačenje tekućina i antipiling obrada sprječava stvaranje grumena, tako da dugo zadržava svoj izvorni izgled. Tkanina je pogodna za djecu i kućne ljubimce i prikladna je za tapeciranje sjedećih garnitura, fotelja, stolica i drugih kućnih dodataka. Proizvedena je od 100% poliestera.
Važan parametar tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima se prati, nakon koliko ciklusa tkanina počinje pokazivati znakove trošenja – što je veći broj, to je veća otpornost. Tkanina ITAKA postiže vrijednost od 100 000 ciklusa, što je svrstava među visoko otporne tapecirne materijale prikladne čak i za intenzivnije korištene domove.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne garniture |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 4 cm |
| Broj mjesta: | Višemjesno |
| Dubina: | 143 cm |
| Dubina sjedenja: | 105 cm, 53 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Oblik: | U obliku slova L |
| Površina za spavanje sofe: | 118 x 200 cm |
| Širina: | 220 cm |
| Širina sjedala: | 198 cm |
| Težina: | 83 kg |
| Visina: | 84 cm |
| Visina sjedala: | 38 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.