Rasklopiva obostrana kutna garnitura TAVERO 251x140 cm, svijetlo bež Poso 100
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled garniture
- Specifikacije: Kutna, garnitura u L
- Varijanta kuta: Univerzalna
- Veličina: Garnitura do 230 cm
- Boja: Svijetlo bež
- Presvlaka: Poso 100
Materijal garniture
- Materijal presvlake: Manšestr (Velur)
- Sastav presvlake: 90% poliester, 10% najlon
- Otpornost na habanje (Martindale): 35 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Tapetarska pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Debljina pjene u sjedištu: 6 cm
- Materijal nožica: Plastika
- Konstrukcija: Masivno drvo, iverica
Dimenzije garniture (tolerancija ± 3 %)
- Širina: 251 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 88 cm / 67 cm
- Visina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedećeg dijela: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Dubina sjedišta: 50 cm / 110 cm
- Dubina sjedišta bez jastuka: 70 cm / 130 cm
- Visina jastuka: 47 cm
- Visina nožica: 4,5 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
- Nosivost garniture: 110 kg / 1 sjedeće mjesto
- Težina: 88 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za odlaganje: Da
- Smještaj: Ispod sjedećeg dijela garniture
- Nasloni za jastuke od pjene T18 (3 kom)
- Stražnji dio garniture je također tapeciran
- Napomena: Dekor unutar garniture može se razlikovati od fotografije proizvoda.
Ležajna funkcija
- Rasklapanje u ležaj: Da
- Dimenzija ležaja: 130 x 200 cm
- Tip rasklapanja: Ručno s preklopnim naslonom
Isporuka u dijelovima.
Poso
Plišasto mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na manšestr. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, te ujedno vrlo čvrst i otporan. Fini dlačice na površini lako se čiste specijalnim sredstvima za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecir tekstil za garniture, fotelje i stolice. Proizvedena je od 90% poliestera i 10% najlona s visokom gramaturu 350 g/m2.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na habanje, tzv. Martindale test. U laboratorijskim uvjetima to znači da nakon određenog broja ciklusa tkanina pokazuje trošenje. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso ima broj 35 000 ciklusa. Uobičajene tkanine u kućanstvu imaju oko 20 000 ciklusa. Tkanina ne sadrži AZO boje niti DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne garniture |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Veličina: | Trosjed |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 4,5 cm |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 251 cm |
| Težina: | 88 kg |
| Visina: | 88 cm |
| Visina sjedala: | 39 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.