Razvlačni obostrani kutni kauč TAVERO 251x140 cm, senf boja Poso 001
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Izgled kauča
- Specifikacije: Kutni, kauč do L
- Varijanta kuta: Univerzalni
- Veličina: Kauč do 230 cm
- Boja: Senf
- Presvlaka: Poso 01
Materijal kauča
- Materijal presvlake: Manšestr (Velur)
- Sastav presvlake: 90% poliester, 10% najlon
- Otpornost na trošenje (Martindale): 35 000 ciklusa
- Tip sjedišta: Članička pjena
- Tip pjene: PUR T30 (srednje tvrda)
- Debljina pjene u sjedištu: 6 cm
- Materijal nogica: Plastika
- Konstrukcija: Masivno drvo, iverica
Dimenzije kauča (tolerancija ± 3%)
- Širina: 251 cm
- Dubina: 140 cm
- Visina: 88 cm / 67 cm
- Visina sjedišta: 39 cm
- Širina sjedeće površine: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Dubina sjedišta: 50 cm / 110 cm
- Dubina sjedišta bez jastuka: 70 cm / 130 cm
- Visina jastuka: 47 cm
- Visina nogica: 4,5 cm
- Površina za spavanje: 130 x 200 cm
- Nosivost kauča: 110 kg / 1 sjedište
- Težina: 88 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za odlaganje: Da
- Smještaj: Ispod sjedeće površine kauča
- Nasloni jastuci od pjene T18 (3 kom)
- Zadnji dio sjedeće garniture je također presvučen
- Napomena: Dekor iverice unutar kauča može se razlikovati od produktne fotografije.
Postavka za spavanje
- Razvlačenje u ležaj: Da
- Dimenzija ležaja: 130 x 200 cm
- Tip razvlačenja: Ručno s preklopnim naslonom
Dolazi u dijelovima za montažu.
Poso
Plišana mekana tkanina Poso svojim izgledom podsjeća na manšetr. Njegov jedinstveni 3D efekt je ugodan na dodir, a uz to je vrlo čvrst i otporan. Fini vlakna na površini lako se čiste pomoću specijalnih sredstava za tapecirani namještaj. Zbog svojih jedinstvenih karakteristika koristi se kao tapecirska tkanina na sjedećim garniturama, foteljama i stolicama. Napravljen je od 90% poliester i 10% najlon sa visokom težinom 350 g/m2.
Važan parametar korištenih tkanina je njihova čvrstoća i otpornost na trošenje, tzv. test Martindale. U laboratorijskim uvjetima to znači da tkanina pokazuje trošenje nakon određenog broja ciklusa. Što je broj veći, to bolje. Tkanina Poso se može pohvaliti brojem od 35 000 ciklusa. Obične tkanine u domaćinstvu imaju oko 20 000 ciklusa. Tkanina ne sadrži nikakve AZO boje niti DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutne garniture |
|---|---|
| Boja: | Boja senfa |
| Veličina: | Trosjed |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 4,5 cm |
| Dubina: | 140 cm |
| Kutna varijanta: | Desni kut, Univerzalan kut, Lijevi kut |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nosivost: | Nosivost 110 kg / 1 sjedalo |
| Oblik: | Kutne |
| Površina za spavanje sofe: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 251 cm |
| Težina: | 88 kg |
| Visina: | 88 cm |
| Visina sjedala: | 39 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.