Mačje drvo za grebanje TIGER, svjetlosivo
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Iverica
- Sisal: Bež
- Plišana tkanina: Siva, Bež
Dimenzije
- Širina: 50 cm
- Dubina: 35 cm
- Visina: 115 cm
- Težina: 10,6 kg
Detalji
- Osigurava mački udoban prostor za odmor i igru
- Za dvije mačke istovremeno
- Stabilna grebalica od ugodnih materijala
- Jednostavno za čišćenje
- Dizajn koji odgovara svakom interijeru
- Isporučuje se u dijelovima
Ova grebalica za mačke spaja funkcionalnost i udobnost u elegantnom dizajnu. Kombinacija mekane plišane tkanine i izdržljivog sisala pruža idealan prostor za odmor i igru, što će odgovarati i više mačkama istovremeno. Stabilna konstrukcija i jednostavno održavanje jamče dugovječnost, dok neutralne boje savršeno pristaju u svaki interijer.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oprema za kućne ljubimce |
|---|---|
| EAN: | 5903332077885 |
| Boja: | Bež, Siva |
| Dubina: | 35 cm |
| Izgled: | Grebalice |
| Materijal: | Iverica, Poliester, Sisal |
| Širina: | 50 cm |
| Visina: | 115 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.