Letvičasta rešetka s tekstilom 90 x 200 cm
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno borovo drvo
- Tkanina
Dimenzije (tolerancija u proizvodnji 0,5%)
- Dimenzija okvira: 90 x 200 cm
- Presjek letvice: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvica: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Čvrsti letvičasti okvir prikladan za sve krevete
- Okvir se može koristiti za sve vrste madraca
- Letvice su spojene tekstilnom trakom za pravilno raspoređivanje
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući mogućnosti smotavanja okvira
- Letvice su unaprijed izbušene za lako pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za pričvršćivanje nisu u pakiranju
- U slučaju pucanja letvice garantujemo njenu besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| Broj letvica: | 12 |
| Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| Dubina: | 200 cm |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
| Širina: | 90 cm |
| Tip podnice: | Sa letvicama |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.