Jastučnica od satenskog damaska 70x90 bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% češljani mercerizirani pamuk
Boja
- Bijela
Dimenzije
- Širina: 70 cm
- Duljina: 90 cm
Specifikacije
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
- Preporučena temperatura pranja (prema etiketi proizvođača)
- Zatvaranje hotelski džep
- Paket sadrži 1 kom
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Cijena: | Jeftino do 15 € |
| Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| Duljina: | 90 cm |
| Gramaža: | 160 g/m2 |
| Kopčanje: | Hotelski džep |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Oblik: | Pravokutan |
| Preporučena temperatura pranja: | 90 °C |
| Setovi: | Pojedinačna jastučnica |
| Širina: | 70 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.