Dizajnerska fotelja CLOVER BREGO, senf boje
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal presvlake: 100% poliester
- Gramatura presvlake: 280 g/m²
- Presvlaka: BREGO 68
- Boja: Senf
- Otpornost na habanje (Martindale): 45 000 ciklusa
Dimenzije
- Širina: 69 cm
- Širina sjedišta: 50 cm
- Dubina: 68 cm
- Dubina sjedišta: 48 cm
- Visina: 71 cm
- Visina sjedišta: 44 cm
- Težina: 14,5 kg
- Dimenzije pakiranja: 72 x 72 x 51 cm
Specifikacije
- Jednostavan minimalistički izgled
- Izražena tkanita struktura
- Isporučuje se rastavljeno
BREGO
Presvlaka Brego ima izraženiju tkani strukturu, koja daje namještaju prirodan i blago rustikalan izgled. Izrađena je od 100% poliestera, čineći je ugodnom na dodir i praktičnom za svakodnevno korištenje. Na fotelji CLOVER BREGO djeluje toplo i pridodaje interijeru topliji karakter.
Brego se ističe dobrom otpornošću na habanje i čvrstoćom vlakana, što osigurava dug vijek trajanja čak i pri čestoj upotrebi. Tkanina ima dobru postojanost boje i jednostavna je za održavanje, što je čini prikladnom za presvlake fotelja, sofa i drugog namještaja u domaćinstvu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Relax fotelje |
|---|---|
| Boja: | Boja senfa, Crna |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Dubina: | 68 cm |
| Dubina sjedenja: | 48 cm |
| Materijal: | Tapecirano |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Širina: | 69 cm |
| Širina sjedala: | 50 cm |
| Težina: | 14,5 kg |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 71 cm |
| Visina sjedala: | 44 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.