Blagovaonski stol s pločom u dekoru hrast BRANDO 120(160)x80, na razvlačenje
Detaljan opis proizvoda
Materijal stola
MDF + prirodni furnir: Hrast
Drvo: Hrast
Dimenzije stola
Širina: 120-160 cm
Dubina: 80 cm
Visina: 75 cm
Masa: 28,5 kg
Nosivost: 75 kg
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi na razvlačenje |
|---|---|
| EAN: | 05901477277818 |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Razvlačenje: | Na razvlačenje |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 8 osoba |
| Duljina: | 120 - 160 cm |
| Materijal nogu: | Drvo |
| Materijal ploče: | MDF, Prirodni furnir |
| Nosivost: | 75 kg |
| Oblik: | Pravokutan |
| Oblik nogu: | Klasičan |
| Širina: | 80 cm |
| Težina: | 28,5 kg |
| Visina: | 75 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.