Blagovaonska stolica INCA VELVET sa zlatnim nogama, svijetlosiva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Svijetlosiva
- Kov: Zlatna
Dimenzije
- Širina: 49 cm
- Dubina: 55 cm
- Visina: 78 cm
- Visina sjedala: 48 cm
- Širina sjedala: 45 cm
- Dubina sjedala: 41 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 4,55 kg
Specifikacije
- Dizajnerska tapecirana stolica
- Jemna baršunasta presvlaka s dekorativnim šavovima
- Stabilna metalna konstrukcija
- Isporuka u rastavljenom stanju
INCA
Kolekcija INCA spaja elegantan dizajn, udobnost i univerzalnu primjenjivost u modernom interijeru. Karakteristični zaobljeni oblici, nježni šavovi i lagana konstrukcija stvaraju harmoničan sklop koji lako nadopunjuje blagovaonice, radne prostore i dnevne boravke. Namještaj iz ove kolekcije dizajniran je s naglaskom na svakodnevnu udobnost, jednostavnu kombinatornost i vječni izgled, zbog čega se prirodno uklapa u različite stilove stanovanja. Kolekcija INCA predstavlja idealan izbor za one koji traže spoj praktičnosti i elegantnog detalja za svakodnevnu upotrebu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapecirane stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099528 |
| Boja: | Siva, Zlatna |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 55 cm |
| Dubina sjedenja: | 41 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Nosivost: | 110 kg |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 49 cm |
| Širina sjedala: | 45 cm |
| Težina: | 4,55 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 78 cm |
| Visina sjedala: | 48 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.