Siva baršunasta stolica TURIN s crnim nogama
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal stolice
- Baršunasta tkanina: Siva
- Metal: Crna
Dimenzije stolice (+/- 1 cm)
- Širina: 44,5 cm
- Dubina: 53 cm
- Visina: 88,5 cm
- Visina sjedenja: 48,5 cm
- Dubina sjedenja: 40 cm
- Širina sjedišta: 44,5 cm
- Nosivost: 110 kg
- Težina: 4,2 kg
Specifikacije
- Tapecirana stolica s finim prošivanjem
- Udobno podstavljeno sjedište
- Metalne noge osiguravaju čvrstoću i stabilnost
- Bezvremenski dizajn koji se uklapa u različite stilove interijera
- Isporuka u dijelovima
Stil koji povezuje jednostavne oblike i visoku funkcionalnost. Odaberite umjerene dodatke, nježnu paletu boja i prirodne materijale. Izvrsni dodaci za skandinavsku blagovaonicu su zimzelene biljke, šareni podmetači i velike metalne lampe. Skandinavski interijer ne može bez velikih prozora i rasvjete koja osigurava svjetlost čak i tijekom kratkih dana. Stolica Turin savršeno će se uklopiti u blagovaonici inspiriranoj skandinavskim zemljama. Različite boje stolica izgledaju odlično za jednim stolom – ne bojte se promjene.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapecirane stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332072002 |
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Dubina: | 53 cm |
| Dubina sjedenja: | 40 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Tapacirana |
| Obrtno: | Ne |
| Širina: | 44,5 cm |
| Širina sjedala: | 44,5 cm |
| Težina: | 4,2 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 88,5 cm |
| Visina sjedala: | 48,5 cm |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.