Vrtna stolica BRASIL, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Umjetni ratan: Crna
- Kov: Crna
Dimenzije
- Širina: 71 cm
- Dubina: 75 cm
- Visina: 84 cm
- Visina sjedišta: 32 / 38 cm
- Širina sjedišta: 71 cm
- Dubina sjedišta: 45 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina: 4,5 kg
Specifikacije
- Dizajnerska vrtna stolica
- Idealna stolica za pored bazena
- Metalna konstrukcija s fleksibilnim umjetnim ratanom
- Materijali otporni na vodu i UV zračenje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Stolica BRASIL privlači svojim prozračnim dizajnom i udobnim oblikom, zahvaljujući čemu postaje omiljeno mjesto za odmor kod kuće i na otvorenom. Izvrsno će izgledati pored bazena, na terasi ili balkonu, gdje stvara ugodnu atmosferu za opuštanje tijekom sunčanih dana. Zahvaljujući izdržljivim materijalima i laganoj konstrukciji, lako se premješta i održava. Moderni izgled omogućuje i korištenje u interijeru – izvrsno će nadopuniti industrijski dnevni boravak, zimsku baštu ili stilski opuštajući kutak. Stolica BRASIL spaja udobnost, praktičnost i bezvremenski dizajn za svakodnevne trenutke opuštanja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapecirane stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099269 |
| Boja: | Crna |
| Dubina: | 75 cm |
| Dubina sjedenja: | 45 cm |
| Izgled: | Fotelja |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Ratan |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Nosivost: | 120 kg |
| Obrtno: | Ne |
| Postavljanje: | Vanjsk, U interijeru |
| Širina: | 71 cm |
| Težina: | 4,5 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 84 cm |
| Visina sjedala: | 32 / 38 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.