Vrtna stolica BRASIL, smeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Umjetni ratan: Smeđa
- Metal: Crna
Dimenzije
- Širina: 71 cm
- Dubina: 75 cm
- Visina: 84 cm
- Visina sjedenja: 32 / 38 cm
- Širina sjedala: 71 cm
- Dubina sjedenja: 45 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina: 4,5 kg
Specifikacije
- Dizajnerska vrtna stolica
- Idealna stolica za kraj bazena
- Metalna konstrukcija dopunjena fleksibilnim umjetnim ratanom
- Materijali otporni na vodu i UV zračenje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Stolica BRASIL privlači pažnju svojim prozračnim dizajnom i udobnim oblikom, zbog čega će postati omiljeno mjesto za odmor kod kuće ili vani. Izvrsno će se isticati kraj bazena, na terasi ili balkonu, gdje stvara ugodnu atmosferu za opuštanje tijekom sunčanih dana. Zahvaljujući otpornim materijalima i laganoj konstrukciji, lako se premješta i održava. Moderni izgled omogućuje iskorištavanje i u unutrašnjosti – savršeno će nadopuniti industrijski dnevni boravak, zimski vrt ili elegantni kutak za opuštanje. Stolica BRASIL kombinira udobnost, praktičnost i bezvremenski dizajn za svakodnevne trenutke odmora.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tapecirane stolice |
|---|---|
| EAN: | 5903332099283 |
| Boja: | Smedja |
| Dubina: | 75 cm |
| Dubina sjedenja: | 45 cm |
| Izgled: | Fotelja |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Ratan |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Nosivost: | 120 kg |
| Obrtno: | Ne |
| Postavljanje: | Vanjsk, U interijeru |
| Širina: | 71 cm |
| Težina: | 4,5 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 84 cm |
| Visina sjedala: | 32 / 38 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.