Jastučić za sjedenje na stolici LINGE BLUE 37x37 cm, plavi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: 100% poliester
- Punjenje: 100% poliuretanska pjena (spužva)
Boja
- Plava
Dimenzije
- Širina: 37 cm
- Dužina: 37 cm
- Dužina vezica: 30/31 cm
- Visina: 2 cm
- Težina: 0,18 kg
Specifikacije
- Praktične vezice za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzi prolazak hladnoće
- Zaštita od prljanja i trošenja namještaja
- Pogodno i za vanjsku upotrebu
- Ne prati
- Ne čistiti kemijski
- Ne izbjeljivati
- Ne glačati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tepisi, prostirke i krzna |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| Boja: | Plava |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Motiv: | Jednobojan |
| Dimenzije: | 37 x 37 cm |
| Duljina: | 37 cm |
| Materijal ispuna: | Molitan |
| Oblik: | Kvadratni |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Pričvršćenje: | S trakama |
| Širina: | 37 cm |
| Težina: | 0,18 kg |
| Visina: | 2 cm, Niska |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.