Jastučić za stolicu COTTAGE 38x38 cm, s uzorkom
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: 100% pamuk
- Ispuna: 80% pamuk i 20% poliester
Boja
- Bijela
- Crna
- Zlatna
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Duljina: 38 cm
- Visina: 5 cm
- Težina: 0,545 kg
Specifikacije
- Praktične trake za pričvršćivanje za naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brz prodor hladnoće
- Zaštita od onečišćenja i habanja namještaja
- Za vanjsku upotrebu jastučić zaštititi od kiše i izravnog sunca
- Preporučena temperatura pranja 30 °C (prema naljepnici proizvođača)
- Ne sušiti u sušilici
- Ne izbjeljivati
- Ne glačati
- Ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tepisi, prostirke i krzna |
|---|---|
| EAN: | 3210803698022 |
| Boja: | Šarena |
| Materijal navlake: | 100% poliester |
| Motiv: | S uzorkom |
| Dimenzije: | 38 x 38 cm |
| Duljina: | 38 cm |
| Materijal ispuna: | 80% pamuk | 20% poliester |
| Oblik: | Kvadratni |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Pričvršćenje: | S trakama |
| Širina: | 38 cm |
| Težina: | 0,545 kg |
| Visina: | 5 cm, Niska |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.