Jastučić za stolicu MAZAKO 38x38 cm, ružičasti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Navlaka: 100% pamuk
- Ispuna: 80% pamuk i 20% poliester
Boja
- Ružičasta
- Zelena
- Krem
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Duljina: 38 cm
- Visina: 5 cm
- Težina: 0,545 kg
Detalji
- Praktične vrpce za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzo prodiranje hladnoće
- Zaštita od prljanja i trošenja namještaja
- Za vanjsku upotrebu, jastučić zaštititi od kiše i izravnog sunca
- Preporučena temperatura pranja 30 °C (prema oznaci proizvođača)
- Ne sušiti u sušilici
- Ne izbjeljivati
- Ne glačati
- Ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tepisi, prostirke i krzna |
|---|---|
| EAN: | 3210804883007 |
| Boja: | Ružičasta |
| Materijal navlake: | 100% bavlna |
| Motiv: | S uzorkom |
| Dimenzije: | 38 x 38 cm |
| Duljina: | 38 cm |
| Materijal ispuna: | 80% pamuk | 20% poliester |
| Oblik: | Kvadratni |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Pričvršćenje: | S trakama |
| Širina: | 38 cm |
| Težina: | 0,545 kg |
| Visina: | 5 cm, Niska |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.