Jastuk za stolicu OMBRE 38x38 cm, sivi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Navlaka: Polipamuk
- Ispuna: 100% poliuretanska pjenasta ispuna (molitan)
Boja
- Siva
- Zelena
- Ružičasta
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Dužina: 38 cm
- Visina: 8 cm
- Težina: 0,545 kg
Specifikacije
- Praktične vezice za pričvršćivanje na naslon
- Povećava udobnost i osigurava mekoću pri sjedenju
- Sprečava brzi prodor hladnoće
- Štiti od prljanja i habanja namještaja
- Pri vanjskoj upotrebi jastuk štititi od kiše i izravnog sunca
- Preporučena temperatura pranja 30 °C (prema etiketi proizvođača)
Dodatni parametri
| Kategorija: | Tepisi, prostirke i krzna |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Polybavlna |
| Motiv: | S uzorkom |
| Dimenzije: | 38 x 38 cm |
| Duljina: | 38 cm |
| Materijal ispuna: | Molitan |
| Oblik: | Kvadratni |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Pričvršćenje: | S trakama |
| Širina: | 38 cm |
| Težina: | 0,545 kg |
| Visina: | 8 cm, Visoka |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.