TV stalak MIYA 150 cm s zidnom policom, antracitni
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
Boja
- Antracitna
Dimenzije TV stalka
- Širina: 150 cm
- Dubina: 30 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina nožica: 15 cm
- Bruto težina: 30 kg
Dimenzije police
- Ukupna širina: 150 cm
- Visina: 18 cm
Specifikacije
- 3 ladice
- 1 velika polica
- Isporučuje se djelomično sastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV stolići |
|---|---|
| EAN: | 0755777585891 |
| Boja: | Siva |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Sa policom |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 30 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Širina: | 150 cm |
| Težina: | 30 kg |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Visina: | 44 cm |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.