TV stalak SOLE 90 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Drvene navojne noge
Boja
- Dekor hrast sonoma
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dubina: 30 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina bez nogica: 26 cm
- Visina nogica: 14 cm
- Širina ladice: 60 cm
- Bruto težina: 8 kg
Specifikacije
- Otvoreni prostor za pohranu
- Isporuka u dijelovima
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV stolići |
|---|---|
| EAN: | 0755777586751 |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Prostor za pohranu: | Otvoreni prostor za pohranu |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 30 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Širina: | 90 cm |
| Težina: | 8 kg |
| Tip postavljanja: | S nogicama |
| Visina: | 44 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.