TV stolić SOLE 120 cm, antracit
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Drvene vijčane noge
Boja
- Antracit
Dimenzije
- Širina: 120 cm
- Dubina: 30 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina stolca bez nogu: 26 cm
- Visina nogu: 14 cm
- Širina ladice: 60 cm
- Bruto težina: 8 kg
Specifikacije
- Otvoreni prostor za pohranu
- Isporučuje se u dijelovima
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV stolići |
|---|---|
| EAN: | 0755777585713 |
| Boja: | Siva |
| Prostor za pohranu: | Otvoreni prostor za pohranu |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 30 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Širina: | 120 cm |
| Težina: | 8 kg |
| Tip postavljanja: | S nogicama |
| Visina: | 44 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.