Svijetlo ljubičasta zamračujuća zavjesa VELVET 140x250 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% poliester (mikrovlakna)
Boja
- Svijetlo ljubičasta
Dimenzija +/- 3%
- Širina: 140 cm
- Visina: 250 cm
- Unutarnji promjer metalnog prstena: 4 cm
Detalji
- Blackout zavjesa
- Djelomično prigušuje buku
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C
- Ne izbijeljivati
- Ne čistiti kemijski
- Ne sušiti u sušilici
- Glačanje do 110 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ukrasne zavjese |
|---|---|
| Boja: | Ljubičasta |
| Dimenzije: | 140 x 250 cm |
| Duljina: | 201 - 300 cm |
| Materijal: | Poliester |
| Metraža: | Gotove |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Propuštanje svjetlosti: | Zatamnjujući |
| Sistem za vješanje: | Traka za nabiranje, Metalni prstenovi |
| Širina: | 101 - 200 cm |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 250 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.